Bize Katılın

Şirketimize iş başvurularınızı kariyer.net web portalı ya da aşağıda bulunan form alanı üzerinden yapabilirsiniz.

Boş pozisyonlara ait ilanlarımız kariyer.net portalı sitesinde yayınlanır. Personel ihtiyacı oluştuğunda özgeçmiş havuzundaki başvurular incelenir ve pozisyona uygun nitelikteki adaylar belirlenir. Adaylarla, İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticileri görüşmeler yapar. İngilizce yeterlilik sınavı ve işin niteliklerine uygun diğer seçme teknikleri de kullanılabilir.

Lise Stajları
United Genetics Turkey lise staj başvuruları Mayıs-Haziran aylarında yapılır. Lise stajı için yeni okul dönemi olan Eylül-Haziran aylarında kontenjana göre stajyer kabul edilir. Lise staj başvurusu için bizzat şirketimiz gelerek staj başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Staj başvurusu sırasında tüm öğrencilerden yeni çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf istenmektedir. Stajyer talebinde bulunan departmanların ihtiyaçları doğrultusunda adaylar görüşmeye çağırılır. Uygun bulunan adayların Eylül ayı yeni eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde staj süreci başlatılır.

Üniversite Stajları
Staj başvurusu için
aşağıda bulunan form alanı üzerinden özgeçmişinizi, staj yapmak istediğiniz dönemleri ve alanları yazarak gönderebilirsiniz. Üniversite stajyerleri için staj dönemleri, üniversite ve yüksek okulların kapanış dönemleri ve departmanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak İnsan Kaynakları tarafından her yıl Nisan ayında tespit edilir. Zorunlu staj başvuruları 15 Mayıs tarihi itibari ile sonlanır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmez. Öğrencilerin staj / bölüm tercihlerine göre başvuruları gruplandırılır ve uygun adaylar görüşmeye davet edilir. Üniversite staj dönemi Haziran - Eylül ayları arasında en az 6 hafta olmak üzere belirlenir. Uygun bulunan stajyerler, belirlenmiş staj başlangıç tarihlerinde toplu halde stajlarına başlarlar. Öğrenim hayatlarında teorik bilgiler edinen gençler, bu bilgileri uygulama ve iş yaşamıyla tanışma fırsatı yakalarlar.

Formu Doldur


Aydınlatma Metni 'ni Okudum Kabul Ediyorum  


Gönder